Holbæk
Microvej 1 – 4300 Holbæk · tlf: 59 43 96 00 – tast 1

Rudersdal
Øverødvej 5, 3 sal – tlf: 59 43 96 00 – tast 2

Helsingør
H. P. Christensens Vej 1 – tlf: 59 43 96 00 – tast 3

Fredensborg
H. P. Christensens Vej 1 – Tlf: 59 43 96 00 – tast 4

Furesø
Hirsemarken 5, 1. th. 3520 Farum – tlf: 59 43 96 00 – tast 5

CVR: 35 05 30 34







    Dit navn (skal udfyldes)

    Din e-mail (skal udfyldes)

    Emne

    Din besked

    Du er altid velkommen til at kontakte os:

    Holbæk

    Bettina Quaade
    Afdelingschef Holbæk
    Mobil 27 11 81 31
    bettina@omsorgsjaelland.dk

    Christina Friis
    Ansvarshavende SSA Holbæk
    Mobil 50 60 35 11
    christina@omsorgsjaelland.dk

    Mia Sørensen
    Planlægger Holbæk
    Mobil 50 60 02 68
    mia@omsorgsjaelland.dk

    Rudersdal

    Stina Quaade
    Afdelingsleder Rudersdal
    Mobil 50 60 74 47
    stina@omsorgsjaelland.dk

    Catja Steen
    Teamleder Rudersdal
    Mobil 50 60 74 50
    catja@omsorgsjaelland.dk

    Gamze Korkmaz
    Disponent Rudersdal
    Mobil 50 60 74 43
    rudersdal@omsorgsjaelland.dk

    Louise Andersen
    Mobil 50 60 35 13
    rudersdal@omsorgsjaelland.dk

    Helsingør

    Lotte Petersen
    Afdelingsleder Helsingør
    Mobil 50 60 58 99
    lotte@omsorgsjaelland.dk

    Marina G Kronome
    Planlægger Helsingør
    Mobil 50 60 42 86
    helsingor@omsorgsjaelland.dk

    Furesø

    Vinni Soldthved Hansen
    Afdelingsleder Furesø
    Telefon 50 60 00 90
    vinni@omsorgsjaelland.dk

    Stine Nielsen
    Teamleder Furesø
    Telefon 50 60 00 91
    fureso@omsorgsjaelland.dk

    Fredensborg

    Rikke Jensen
    Afdelingsleder Fredensborg
    Mobil 50 60 03 60
    fredensborg@omsorgsjaelland.dk

    Malene Elleby Hansen

    Planlægger Fredensborg
    Telefon 59 43 96 00 – tast 4
    fredensborg@omsorgsjaelland.dk


    Omsorg Sjælland

    Ole Steen Hansen
    Direktør
    Mobil 26 82 13 57
    osh@omsorgsjaelland.dk

    Gem

    Inge Birch
    Drifts- og kvalitetschef
    Mobil 50 60 35 19
    inge@omsorgsjaelland.dk

    Her bor vi – Holbæk

    Her bor vi – Rudersdal

    Her bor vi – Helsingør

    Her bor vi – Furesø

    Gem