Holbæk
Microvej 1 · 4300 Holbæk · tlf: 59 43 96 00 – tast 1

Rudersdal
Øverødvej 5, 3 sal · tlf: 59 43 96 00 – tast 2

Helsingør
Gurrevej 39,- tif: 59 43 96 00 – tast 3

CVR: 35 05 30 34





Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Du er altid velkommen til at kontakte os:

Holbæk

Bettina Quaade
Afdelingschef Holbæk
Mobil 27 11 81 31
bettina@omsorgsjaelland.dk

Christina Friis
Ansvarenshavende SSA Holbæk
Mobil 50 60 35 11
christina@omsorgsjaelland.dk

Mia Sørensen
Planlægger Holbæk
Mobil
mia@omsorgsjaelland.dk

Rudersdal

Stina Quaade
Afdelingsleder Rudersdal
Mobil 50 60 74 47
stina@omsorgsjaelland.dk

Catja Steen
Teamleder Rudersdal
Mobil 50 60 74 50
rudersdal@omsorgsjaelland.dk

Michael Ciesla
Planlægger Rudersdal
Mobil 50 60 74 43
rudersdal@omsorgsjaelland.dk

Helsingør

Lotte Petersen
Afdelingsleder Helsingør
Mobil 50 60 58 99
lotte@omsorgsjaelland.dk

Lena Leisten Jensen
Planlægger Helsingør
Mobil 50 60 42 86
helsingor@omsorgsjaelland.dk


Omsorg Sjælland

Ole Steen Hansen
Direktør
Mobil 26 82 13 57
osh@omsorgsjaelland.dk

Gem

Inge Birch
Drifts- og kvalitetschef
Mobil 50 60 35 19
inge@omsorgsjaelland.dk

Her bor vi – Holbæk

Her bor vi – Rudersdal

Her bor vi – Helsingør

Gem